Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
  • Slide1
    Мистецтво лікування – це не лише майстерність, але й творчість. Важливу роль у формуванні гармонічної особистості відіграє науково-дослідна робота. На кафедрі виконується робота “Застосування нових методів діагностики, немедикаментозних та хіміотерапевтичних методів лікування поширених інфекцій в умовах Північно-Східного регіону України”
  • Slide2
    На кафедрі навчаються: студенти 5-го курсу - дисципліни «інфекційні хвороби», «епідеміологія»; 6-го курсу - дисципліни «внутрішня медицина: інфекційні хвороби», «актуальні проблеми ВІЛ-інфекції»; лікарі-інтерни зі спеціальності «інфекційні хвороби» та з 11 спеціальностей на суміжних циклах; лікарі - на курсах тематичного вдосконалення, стажування та передатестаційному циклі; клінічні ординатори; аспіранти
  • Slide3
    “Клінічним лікувальний заклад стає лише тоді, коли в його функціонуванні органічно поєднуються і здійснюються основні завдання: лікувати, навчати, розробляти та впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування в практику. Ми це намагаємося якнайкраще виконувати”, - Чемич М.Д.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією.
Україна, м. Суми, 40021
вул. 20 років Перемоги, 15.

Тел.: +38 (0542) 65-52-94
E-mail: info@kinf.sumdu.edu.ua