Історія кафедри

Кафедра інфекційних хвороб створена 24.10.1996 року (наказ № 160-1) і входить до складу медичного інституту Сумського державного університету. Організатором кафедри був доктор медичних наук, професор М.Д. Чемич. До складу кафедри входили курси: дитячих інфекційних хвороб (1996-1998 рр.; у 1998 р. приєднаний до кафедри педіатрії № 1); мікробіології, вірусології та імунології (2004-2012 рр.; у 2012 р. ввійшов до складу новоствореної кафедри гігієни, екології та мікробіології, вірусології і імунології). З 24.10.1996 по 31.08.2002 р.р. кафедру очолював доктор медичних наук, професор З. Й. Красовицький (27.11.1923 - 22.08.2008 рр.) З 01.09.2002 р. кафедру очолює доктор медичних наук, професор М.Д. Чемич.

Викладачами на кафедрі працювали, поєднуючи лікарську діяльність з навчанням студентів: Сніцарь А. О., Бороденко В. О., Ільїна Н. І., Ільїна В. В., Дем’яненко Н. В., Шаповал В. В., Шаповалова І. В., к. мед. н. Трецька Т. О., Зайцева Г. С., Зайченко Т. В., Клименко Н. В., Рябіченко В. В., Гайворонська І. Е., Кулеш Л. П., Троцька І. О., Немцова О. М.

 

Останнє оновлення (Неділя, 24 жовтня 2021, 07:19)