Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)
  • Slide1
    Мистецтво лікування – це не лише майстерність, але й творчість. Важливу роль у формуванні гармонічної особистості відіграє науково-дослідна робота. На кафедрі виконується робота “Застосування нових методів діагностики, немедикаментозних та хіміотерапевтичних методів лікування поширених інфекцій в умовах Північно-Східного регіону України”
  • Slide2
    На кафедрі навчаються: студенти 5-го курсу - дисципліни «інфекційні хвороби», «епідеміологія»; 6-го курсу - дисципліни «внутрішня медицина: інфекційні хвороби», «актуальні проблеми ВІЛ-інфекції»; лікарі-інтерни зі спеціальності «інфекційні хвороби» та з 11 спеціальностей на суміжних циклах; лікарі - на курсах тематичного вдосконалення, стажування та передатестаційному циклі; клінічні ординатори; аспіранти
  • Slide3
    “Клінічним лікувальний заклад стає лише тоді, коли в його функціонуванні органічно поєднуються і здійснюються основні завдання: лікувати, навчати, розробляти та впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування в практику. Ми це намагаємося якнайкраще виконувати”, - Чемич М.Д.

ВІТАЄМО!

Щиро вітаю Вас з Новорічними та Різдвяними святами! Бажаю, щоб майбутній рік приніс нам стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам посмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов'язково здійсниться, все те, що хотіли почати - почнеться, а що хотіли закінчити - закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, що нас оточують, а світ відкриє нам нові двері!
Від колективу кафедри Микола Чемич

 

 

 

 

 

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

кафедри включає ряд складових – міжнародні клінічні випробування (за протоколами BCX1812-301 по грипу, TMC125-TiDP02-IFD3002 по ВІЛ / СНІДу), участь у наукових дослідженнях (госпдоговірні теми) і конференціях, науково-навчальних заходах

Детальніше...

АНОНС ПОДІЙ

Запрошуємо Вас відвідати наші сторінки Центр гепатології та інфектології СумДУ / Hepatology and Infectiology Center SSU, екзаменаріум, Telegram-каналFacebook, Youtube-канал.
Посилання для приєднання до занять ОНЛАЙН (консультації, лекції, практичні заняття).
06.01.22 о 7.50 у аудиторії Ц219 СумДУ відбудеться перескладання підсумкових модульних контролів з епідеміології та інфекційних хвороб (9 та 10 семестри). Наявність сертифіката про щеплення проти COVID-19, маски, рукавички ОБОВ'ЯЗКОВО.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією.
Україна, м. Суми, 40021
вул. 20 років Перемоги, 15.

Тел.: +38 (0542) 65-52-94
E-mail: info@kinf.sumdu.edu.ua

ГОЛОСУЙ!
Чи подобається Вам сайт?
 
Статистика
Переглянути хіти змісту : 1304130
Зараз на сайті
На даний момент 13 гостей на сайті